Alpha Adviesbureau biedt betrouwbaar advies en professionele ondersteuning bij facilitaire vraagstukken

Het team

Mathieu Lanting

Mathieu Lanting

Eigenaar
06 424 839 86
mlanting@alpha-adviesbureau.nl

Kirsten de Jong

Kirsten de Jong

Inkoop- en aanbestedingsspecialist
06 517 134 75
kdejong@alpha-adviesbureau.nl

Marieke Camron

Marieke Camron

Adviseur
06 129 696 56
mcamron@alpha-adviesbureau.nl

Grace Müller

Grace Müller

Inspecteur
06 199 698 07
gmuller@alpha-adviesbureau.nl

Marian Harmsen

Marian Harmsen

Inspecteur
06 207 46 397
mharmsen@alpha-adviesbureau.nl

Maria Lavecchia

Maria Lavecchia

Inspecteur
mlavecchia@alpha-adviesbureau.nl

Rolf Henssen

Rolf Henssen

Inkoopadviseur
rhenssen@alpha-adviesbureau.nl

Martine Godlieb

Martine Godlieb

Inkoopadviseur
mgodlieb@alpha-adviesbureau.nl

Dorien Agema

Dorien Agema

Coordinator binnendienst
dagema@alpha-adviesbureau.nl

Henk de Vries

Henk de Vries

Accountmanager
06 443 488 35
hdevries@alpha-adviesbureau.nl

Mitchel Vos

Mitchel Vos

Adviseur Binnendienst
mvos@alpha-adviesbureau.nl

Marjon Drenth

Marjon Drenth

Inkoopadviseur
mdrenth@alpha-adviesbureau.nl

Marco van Dijk

Marco van Dijk

Adviseur Binnendienst
mvandijk@alpha-adviesbureau.nl

Op de hoogte blijven van Alpha adviesbureau?

Vul hieronder uw gegevens in en wij sturen u onze nieuwsbrief met de laatste ontwikkelingen op facilitair gebied.

Spendanalyse

Alpha Adviesbureau ondersteunt u bij de professionalisering van uw inkoop

Meer weten?

U kunt natuurlijk ook even bellen 050 - 534 7213

Contact opnemen